خلاصه فعالیت

خلاصه فعالیت

هلدینگ افق سازان دارا متشکل از شرکت راهکار اندیشان ایده نگر (سهامی خاص ) شتاب دهنده تینو، اقدام به آماده سازی کلیه زیرساخت های مرکز نوآوری و فناوری های هوشمند شهری تهران (تینو) (طراحی، برنامه ریزی، سرمایه گذاری، ساخت، تجهیز و استقرار تیم های دانش بنیان و استارت آپی) واقع در مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه 4 تهران و با حمایت شهرداری منطقه 4 و سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، سازمان فاوا شهرداری تهران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با طرحی مبتنی بر ایجاد بازاری نو و با رویکرد توسعه مدیریت زیرساخت های شهری و حل معضلات شهری و شهروندی، با هدف تحقق طرح اجرایی شهر هوشمند ایجاد نموده  است

مرکز نوآوری و فناوری های هوشمند شهری تهران(تینو) از دپارتمان اینترنت اشیا و شهر هوشمند، دپارتمان نرم افزار، دپارتمان سخت افزار، دپارتمان مالی، دپارتمان حقوقی، دپارتمان آموزش های تخصصی، دپارتمان فروش و بازاریابی، کمیته تخصصی راهکار و کمیته تخصصی مدل سازی تشکیل شده است که طیف متنوعی از راهکارهای فناورانه و دانش بنیان را ارائه می‌دهند. که با ایجاد یک شبکه متفاوت دراکوسیستم و فرهنگ نوآوری و کارآفرینی نقش متفاوتی ایفا می نماید. این مجموعه فعالیت خود را از زمستان 1397 آغاز نموده و از ورود ایده‌های جدید حمایت کرده و در تلاش است که با بهره گیری از متخصصان کسب‌وکار و تجاری سازی، خدمات متمایزی را در اختیار تیم‌های استارت آپی و شرکت های دانش بنیان قرار دهد.

 چرخه کاملی از خدمات از طراحی، ساخت و تولید تا اجرا و خدمات پس از فروش در تمامی این حوزه‌ها توسط تینو ارائه می‌گردد. تینو کسب و کارها و شهروندان را از طریق ارائه خدمات خلاقانه‌ی دیجیتال و نوآوری‌های مرتبط با شهر هوشمند و کسب و کارهای چابک، برای دستیابی به سهولت و راحتی بیشتر در انجام کارها و ایمنی بالاتر همراه با کاهش هزینه‌ها توانمند می‌کند.

رویکرد شهر هوشمند، صرفاً به معنای به خدمت گرفتن زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) شهری نیست، بلکه شش بعد اقتصاد هوشمند، جابجایی هوشمند، محیط هوشمند، زیرساخت هوشمند، حکمروایی هوشمند و زندگی هوشمند همزمان مورد توجه خواهند بود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

برچسب‌ها

اطلاعات تماس

  • تهرانپارس،خیابان جشنواره،میدان کمیل
  • 02177395710
  • info@tuict.ir

درباره ما

ماموریت ما فراهم آوردن تکنولوژی و بسترهای لازم در مسیر هوشمندسازی شهرها و ارتقا کیفیت زندگی شهری با بهره گیری از دانش به روز جهانی و حمایت از ایده های خلاقانه و استارتاپ های داخلی در مسیر توسعه و رشد اقتصادی کشور و حضور موثر در بازارهای داخلی و بین المللی است

تصاویر

فرم پذیرش
مدیریت شهری، نقاط قوت و فرصتی متمایز
اساسی ترین مشکلات استارتاپ های ایرانی چه هستند؟
آموزش و رویداد
معرفی تیم های مرکز
شتابدهنده تینو
معرفی دپارتمان ها
امکانات و حوزه های فعالیت
اهداف و جامعه هدف
  • ۰۹۹۱۲۵۳۰۷۶۷
  • تهران مرکز نوآوری و فناوری های هوشمند شهری
  • info@tuict.ir
  • اینستاگرام

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید

پشتیبانی

پشتیبانی

پشتیبانی